„Viseljétek gond­ját szívetek jóságá­nak min­den nap, azt is gon­do­zni kell.

S az Isten derűjét ne hagyjá­tok kilo­pni lelketekből.”

(Mind­szenty József )

Osztályaink

Nyomtatás
1.a 1.b 2.a 2.b 3.a 3.b 4.a 4.b 5. 6. 7. 8.

1.osztály

28 tan­uló



Bakalár Csenge Luca
Bánkuti Kitti
Deissinger Már­ton
Demjén Dalma Lili
Fehér Har­gita Emese
Forgács Gréta
Füzesi Nóra
Ganyecz Kira
Ghete Dóra Regina
Hencz Ivett
Jó-​Dobronya Maya
Kon­tics Zóra
Kovács Ábel András
Lakh­e­gyi Fer­enc János
Mar­jai Anna Flo­rina
Nagy Csenge Veronika
Párkányi Tekla
Pócs­földi Sán­dor Patrik
Rácz Kincső
Rausz Fruzsina
Reményi Gáspár Mén­rót
Rétki András Gábor
Sárközi Seron
Sátek Zsó­fia
Szen­drő Csanád
Tanka Jázmin
Varga Tamara
Zátik Orsolya

2.a osztály

21 tan­uló



Androczky Dávid Balázs
Bankó Bence
Czeti Maja
Csic­s­mann Zsom­bor Bálint
Éder Imre
Fejér Emese
Király Nor­bert
Kli­ment Mihály
Környi Anna
Németh Gréta
Pac­s­mag Bianka
Pálinkási Zsig­mond
Pen­der Benedek
Prokisch Péter Fülöp
Répa Szinta
Szenczi Kristóf
Szol­nyik Ber­cel
Tóth Emma Polett
Várszegi Máté Ben­jámin
Willem Máté
Zink Lev­ente

2.b osztály

20 tan­uló



Bajor Lia Noémi
Bánkuti Előd
Csányi Léna
Dalapikula József
Deszpoth Gábor
Forgács Dániel
Guttmann Lili
Kiss Jázmin Vik­tória
Kolom­pár Nor­bert
Kovács Máté
Lakatos Dóra
Patkó Attila
Roczó Borisz
Szabó San­dor Fer­enc
Szalma Zétény Márk
Szuhi Dominik
Tóth-​Balog Bence
Varga Boglárka
Végh Máté
Zöldi Luca

3.a osztály

12 tan­uló



Bán­hidy Anna Ilona
Bán­hidy Emma Karola
Botás Dominik Richárd
Erdei Máté
Fekete Gábor
Gerendás Olivér
Kerülő Szonja Mónika
Nádasi Benedek
Nádasi Mar­cell
Papp Máté Mik­lós
Schrenk Loretta
Ziegler Már­ton Zsombor

3.b osztály

20 tan­uló



Dalapikula Réka
Dudás Dániel
Enculescu Ármin
Fazekas Már­ton
Guzli Zsó­fia
Hámory Lia
Horváth Ber­cel
Kic­ska Szonja
Man­du­sic Mar­cell
Németh Nim­ród
Nyírő Zsuzsa
Ősz Nim­ród
Rohár András
Sán­tha Janka Sára
Schramm Enikő Berta
Slavóczki Léna Zsó­fia
Szalma Örs Balázs
Váli Alexa Kata
Vis­zo­lai Rebeka
Vod­ic­ska Zsolt

4.a osztály

18 tan­uló



Erdei Flórián
Fejér Gábor
Furug­lyás Hanna Izabella
Hámory Lili
Hegyi Laura
Jankovits Ibolya Sanel
Király Melinda
Kovács István
Kovács Karolina
Legény Ben­degúz
Méri Rózsa
Mol­nár Zsó­fia
Pin­tér Balázs
Szabó-​Melisek Flóra
Tar­soly Botond
Vályi-​Nagy Balázs
Varga Kevin Róbert
Víg Mar­cell Gerghő

4.b osztály

18 tan­uló



Bér­czi Boglárka
Czeti Hanna
Erős Lóránt
Hernádi Melinda
Horváth Fanni
Kli­ment Bor­bála
Kovács Blanka Klára
Kovács Emese
Patkó Réka
Pónya Már­ton András
Reményi Enéh
Rétki Máté
Rigó Kornélia
Simkó Panka Júlia
Tóth Mar­tina
Valek Csongor Vajk
Varga Vanda Patrí­cia
Zéman Vilmos

5.a osztály

16 tan­uló



Bajor Keve Lás­zló
Balla Bence
Balog Berta­lan
Balogh Laura Nóra
Bauer Botond
Borza Lev­ente Gábor
Dudás Ádám
Fábián Maja
Kiss Lev­ente Péter
Kovács Dániel Attila
Már­ton Míra
Mol­nár Tulipán
Nagy Lás­zló Máté
Ősz Csongor
Pac­s­mag Adrián Lás­zló
Szabó Iringó Etel

5.b osztály

18 tan­uló

Bakalár Rebeka Petra
Bán­hidy Albert Kolos
Bánkuti Blanka
Cser­mák Gergely
Erős Alex Dominik
Fin­tor Balázs Gábor
Fin­tor Zsófi Anna
Jónás Lás­zló Már­ton
Kemp Balázs
Kovács Csenge
Ladányi Petra Lelle
Nagy Lev­ente
Nebe­haj Csenge
Ráczky Gábor
Riss Annamária
Schramm Bence Tamás
Szenczi Vivien
Vizes Milán

6.a osztály

16 tan­uló



Bartl Niko
Dörnyei Mira
Erős Dénes
Fegyveres Rebeka Zoé
Furug­lyás Flóra
Füzesi Mar­cell
Haász István
Haász Kata Sára
Knapp-​Nagy János Lehel
Méri Bulcsú
Rácz Benedek
Sza­lkai Tóth Jázmin
Tanka Balázs János
Veszter Ákos
Vod­ic­ska Fer­enc
Vojtek Bence

6.b osztály

19 tan­uló



Biró Lara
Bölcskey Csongor
Cselóczki Lara
Gubó Brúnó Ottó
Horváth Ábel
Kele­men Csaba Botond
Kierblewski Hanna
Kósa Sámuel Mihály
Kra­jnyik Réka
Mag­yar Gergely
Pálinkási Hunor
Reményi Blanka Boglárka
Robotka Míra
Schus­ter Botond Gábriel
Szabó Máté János
Szilá­gyi Botond
Tóth-​Haán Ben­degúz
Vörös Tibor
Zéman Barnabás

7.a osztály

17 tan­uló



Ábel Dániel
Androczky Liza Anna
Bán­hidy Klára Izabella
Berez­nai Domonkos Tibor
Civisz Noémi
Csányi Csanád
Dobai Flóra
Gál Péter
Garami Lili Nóra
Mol­nár Dávid Sán­dor
Nagy Emma
Nagy Fruzsina
Nick­mann Gergely
Tóth Dániel
Tóth Dávid
Vígh-​Horváth Emília
Vod­ic­ska Dorka

7.b osztály

15 tan­uló


Baki Sára Csepke
Borza Evelin
Cserép Zoltán Győző
Csor­dás Szab­rina
Huszár Emma
Ivancsó Laura
Kovács Dávid
Marsi Zsom­bor Kenese
Móró Evelin
Nagy Bence Gábor
Ősz Botond
Szabó Alíz
Urbán Bálint
Váli Zsom­bor Lás­zló
Várh­e­gyi Vince

8. osztály

28 tan­uló



Bakalár Gergő Ben­degúz
Burán Beáta
Cserép Zsolt
Cser­mák Júlia
Csic­s­mann Laura
Diószegi Regina
Dörnyei Gergő Milán
Endrédi Luca Márta
Harsányi Bálint Sán­dor
Hock Mónika
Horváth Niko­lett
Juhász Tilda
Lábos Laura
Magi Sára
Méhes Árpád Ábel
Nebe­haj István
Pál­falvi Nóra
Paulusz Kevin
Rigler Már­ton
Sáfár Kitti
Szuhi Loretta Noella
Takács Andrea
Tóth Alexan­dra
Tóth Enikő
Tóth Lil­iána
Tőzsér-​Együd Lukács
Trexler Virág
Vod­ic­ska Kornél






Eszter­gomi Kincskeresők Alapítvány

Adó: 1 %! Adószám: 18408434−1−11

120250000139635000100002

2020 Június
5
Pén­tek
Esemény­nap­tár
Bővebben…

Napi evangélium

  • 2020. június 4. – Csütörtök (Mk 12,28b-34)

    2020 Jun 4,

    Abban az időben: Egy írás­tudó megkérdezte Jézustól: „Melyik az első a paranc­sok közül?” Jézus így válas­zolt: „Ez az első: Halld, Izrael! Az Úr a mi Istenünk, az egyetlen Úr. Szeresd Ura­dat, Istenedet tel­jes szíved­ből, tel­jes lelked­ből, tel­jes elméd­ből és min­den erőd­ből! A második hasonló ehhez: Szeresd fele­bará­to­dat, mint önma­ga­dat! Ezeknél[…]

    Bővebben…

Hír­levél